Edge Tamer Vegan Hair Sleek Stick Rose Water 75g
Regular price
€9,99 Each
Sale price
€9,99
Regular price
Unit price
€133,20per kg
Choose your option
LOOF Professional Hair Styler Hair Extension Iron C-Tips
Regular price
€34,99 Each
Sale price
€34,99
Regular price
Choose your option
SheaMoisture Jamaican Black Castor Oil + Flaxseed Strong Hold Styling Gel 425g
Regular price
€12,99 Each
Sale price
€12,99
Regular price
Unit price
€30,56per kg
Choose your option
Avlon KeraCare Foam Wrap-Set Lotion 240ml
Regular price
€12,99 Each
Sale price
€12,99
Regular price
Unit price
€54,13per l
Choose your option
Salon Grafix High Beams Intense Temporary Spray-On Hair Color #40 Burgundy 76g
Regular price
€5,99 Each
Sale price
€5,99
Regular price
Unit price
€78,82per kg
Choose your option
DAX Marcel Curling Wax 397g
Regular price
€8,49 Each
Sale price
€8,49
Regular price
Unit price
€21,39per kg
Choose your option
Murray’s Superior Hair Dressing Pomade 85g
Regular price
€3,99 Each
Sale price
€3,99
Regular price
Unit price
€46,94per kg
Choose your option
Creme of Nature Coconut Milk Curl Quench Foaming Mousse 207ml
Regular price
€9,99 Each
Sale price
€9,99
Regular price
Unit price
€48,26per l
Choose your option
Let’s Jam Condition & Shine Gel Extra Hold 397g
Regular price
€10,99 Each
Sale price
€10,99
Regular price
Unit price
€27,68per kg
Choose your option
Edge Booster Coconut Banana Strong Hold Water-Based Pomade 100ml
Regular price
€10,99 Each
Sale price
€10,99
Regular price
Unit price
€109,90per l
Choose your option
Nyxon Styling Freeze Gel For All Hair Types 500ml
Regular price
€7,99 Each
Sale price
€7,99
Regular price
Unit price
€15,98per l
Choose your option
Luster’s S-Curl Texturizer Stylin’ Gel For Waves & Shortcuts 298g
Regular price
€6,99 Each
Sale price
€6,99
Regular price
Unit price
€23,46per kg
Choose your option
Murray’s 100% Pure Australian Beeswax 114g
Regular price
€4,99 Each
Sale price
€4,99
Regular price
Unit price
€43,77per kg
Choose your option
Taliah Waajid Curl Sealer 6oz
Regular price
€9,99 Each
Sale price
€9,99
Regular price
Unit price
€56,44per l
Choose your option
Tangle Teezer Detangling Spray for Kids 150ml
Regular price
€12,99 Each
Sale price
€12,99
Regular price
Unit price
€86,60per l
Choose your option
Cantu For Kids Curl Refresher 237 ml
Regular price
€6,99 Each
Sale price
€6,99
Regular price
Unit price
€29,49per l
Choose your option
Cantu Shea Butter Coconut Curling Cream 709g
Regular price
€22,99 Each
Sale price
€22,99
Regular price
Unit price
€32,43per kg
Choose your option
L’Oréal Paris Elnett Satin Strong Hold Hairspray with Vitamin B5 300 ml
Regular price
€7,99 Each
Sale price
€7,99
Regular price
Unit price
€26,63per l
Choose your option
Blue/Black Colour Mousse Original 200 ml
Regular price
€4,99 Each
Sale price
€4,99
Regular price
Unit price
€24,95per l
Choose your option
Got2b Glued Water Resistant Spiking Gel 150 ml
Regular price
€7,99 Each
Sale price
€7,99
Regular price
Unit price
€53,27per l
Choose your option
Fast Delivery
30 Days Free Returns
Secure Payment
24/7 Customer Support
Sustainable Materials